ЯКІ СПІДНИЦІ В ТРЕНДІ В НОВОМУ СЕЗОНІ

Як чудово жити в епоху, коли щодо гардеробу не існує майже ніяких табу. Можна дозволити собі спідницю довжиною міні, міді або максі, чи навіть різновеликий поділ, і це все буде сучасно і актуально. Тож давайте розлянемо відмінні риси спідниць нового сезону.
Транспарант Блеск

Спідниці з ефектом запаху в тренді вже не перший сезон. Підкресліть свою сексуальність та кокетство спідницею, що оголює ніжку при ходьбі. Ця деталь неминуче приверне масу уваги. Спідниця з розрізом буде справляти таке ж саме враження. Не бійтеся виглядати вульгарно, розріз буває різним. Звичайно для формального заходу варто віддати перевагу довжині міді і класичним матеріалам спокійного забарвлення. А для стилю кежуал можлива і довжина міні, виготовлення виробу зі шкіри або вечірніх тканин із блиском та декором.
Миди-декорМини-запах

Якщо ваша спідниця повинна бути головною в образі, транспарантні тканини будуть дуже доречні. Цей тренд сьогодні дуже потужний, і коректно обрав місце та об’єктивно зваживши можливості своєї фігури, можна зібрати відмінний комплект із напівпрозорою спідницею. В якості коктейльного вбрання доречними стануть і мереживо з пайетками — для спідниці-олівець ці матеріали просто незамінні при створенні суперстильного луку.
ТранспарантКружево,-пайетки

Ще одним важливим трендом є спорт. Тут частіше за все використовується спідниця довжини міді, що може бути плісирована, призборена, із розрізом, прикрашена кишенями, кнопками і блискавками. Носити її варто з об’ємним верхом, наприклад бомбером або світшотом, зручним взуттям типу кросівок чи байкерських черевик, а також з аксесуарами в спортивному стилі. Пробуйте, експериментуйте і не бійтеся помилок — тільки так може народитися ваш новий стильний образ!
Миди-спортМиди-спорт2

Автор:

Чиргин Женя