КУЧЕРЯВИЙ ТРЕНД

    Рюші, оборки та волани в черговий раз завоювали розум дизайнерів і модниць усього світу. Ми бачимо їх скрізь — на блузах, сукнях, спідницях, шортах, брюках, купальниках і верхньому одязі. Вони можуть обрамляти одяг горизонтально, вертикально, або по складній траекторії шву. Які прийоми дозволять нам носити цей тренд, та не виглядати як в одязі із бабусиної скрині?

64

 

 

 

 

 

 

 

В першу чергу зверніть увагу на матеріал, з якого виготовлен цей елемент одягу. Це може бути не лише звичне мереживо, шовк або шифон, але і більш цупка тканина, як денім, сорочкова тканина або замша. Такі тримаючі форму щільні елементи часто виглядяють більш сучасно і остромодно.

                                             5

Волани і рюші вже самі по собі є гучним акцентом, тому не варто перевантажувати образ додатковими деталями, аксесуарами і фурніторою. Віддавайте перевагу чітким лініям і невеликій часточці гранжу, в противагу зайвій ретро-жіночності.

3

Якщо ви приглядаєтесь до блуз із рюшами, зупиніться на більш вільному фасоні, прямому крої чи навіть oversized. Ті часи коли верх був “по фігурі” давно пройшли, а образ став безнадійно старий, тим паче якщо ви не маєте модельної фігури і ваш зріст не менше метрвісімдесять.
1
І зверніть увагу — нерівний край одягу (а також лінії коміру, кишень, або інших деталей крою), наприклад у вигляді напівкол, буде виглядати як продовження цього тренду, але в більш стриманому втіленні. Шукайте те, що личить саме вашому характеру та образу, і будьте стильними.

 

2

Автор:

Чиргин Женя