ТЕНДЕНЦІЇ В СУКНЯХ 2017 РОКУ

Весна — це традиційна пора вдягати гарні сукні після довгої холодної зими. Що ж нам приготували дизайнери в цьому сезоні? Зараз популярні декілька різних тенденцій і хочеться детальніше зупинитись на кожній.

Золото

Особливо жіночно і легко моделі несуть по подіуму шовкові сукні. Однотонні і запринтовані варіанти будуть в цьому сезоні неймовірно популярні. Повітряний шовк неодмінно приверне до себе увагу і зачарує своїм шармом. Цей матеріал є еталоном витонченності і розкоші. Обрав простий силует і крій така сукня може стати основою вашого гардеробу, і дозволить вам відчувати себе стильно та впевнено кожного дня.

ШелкШелк2

Окремою темою варто відзначити прозорі тканини, що на подіумах вже не перший сезон. Звичайно цей тренд не для офісу, але у свій вільний час обов’язково варто його спробувати. Не обов’язково носити транспарантний одяг на голе тіло чи нижню білизну. Не менш стильним зараз є і тренд багатошаровості, використовуючи який ви можете вдягнути під прозору сукню ще одну сукню, наприклад комбінацію, чи навіть дерзнути в шкіряних легінсах і майці. Такі луки складно собі уявити, тому варто їх пробувати в різних варіаціях — все приходить із досвідом.

Транспарант2Транспарант

Наступна тема сезону — велика кількість блиску та пайеток. Такі сукні будуть доречні для вечірок і урочистостей. Довжина може варіюватися від міні до максі. Якщо в образі присутній тільки невеликий елемент тканини з блиском, такий лук можна використовувати в якості повсякденного кежуал, розбавивши його спортивними елементами.

ПайеткиРазрез

Також на подіумах неможливо не помітити велику кількість принтів — від квіткових до графічних. Сезон пістрявить яскравими барвами, тому експериментуйте з принтами і їх поєднаннями. Якщо ви хочете зробити акцент на крій — зараз саме час. Сукня складного крою є повністю самодостатньою, і потребує мінімуму аксесуарів. Тут можуть бути і рюші з воланами, і елементи печворку, і плаття з розрізом спереду що оголює ніжку при ходьбі, і ефектні варіанти, коли із однієї тканини зроблено декілька шарів сукні цікавого графічного фасону. Пані, носіть сукні, будьте по-справжньому жіночними і розкішними!

Крой ВоланЦветы

Автор:

Чиргин Женя