СКРОМНА ОГОЛЕНІСТЬ

Оголені плечі все ще актуальні, до того ж цей тренд, на відміну від багатьох інших сучасних тенденцій в моді, дійсно підкреслює жіночність та витонченість, і дуже подобається чоловічій статі. Тому дивимось, надихаємось та обов’язково пробуємо.

Платье

Відкриваючи плечі, ми можемо створити асиметричну лінію, залишив одну сторону закритою, а іншу оголити. Такі прийоми виходять в цьому сезоні на перший план — використовуйте це у випадку, якщо симетричний крій для вас занадто простий.

Ассиметрия2ассиметрия

 

 

 

 

 

 

 

Найбільший ефект можливо отримати, якщо поєднати відкриті плечі із цілком простим і зрозумілим луком із однокольорового матеріалу. Таким чином візуально зміщуємо акцент саме на зону плечей. Також можна навпаки пограти із формою і оформленням цієї зони, підібравши одяг з незвичною лінією крою, або цікавою фурніторою, що прикрашає і привертає додаткову увагу до плечей.

Оформление2Оформление

 

 

 

 

 

 

Якщо обставини і ваш настрій не дозволяють вам вийти з повністю оголеними плечима, спробуйте варіанти верхньої частини одягу із вирізами на плечах — вони можуть бути зовсім невеликими, розташованими симетрично або тільки з однієї сторони, виглядають дуже стильно і графічно. Такого ж стриманого ефекту можна досягти за рахунок багатошаровості, тобто вдягнув під річ з відкритими плечима більш закритий елемент одягу.

МногослойностьВырезы

 

 

 

 

 

 

 

Не варто забувати, що для даного варіанту крою треба обирати бюстгалтер без бретельок. Також зверніть увагу, що об’ємні топи на резинці візуально збільшують фігуру, тому їх можут собі дозволити лише стрункі жінки, і бажано в поєднанні із взуттям на високій платформі або підборах.

Однотонный

Автор:

Чиргин Женя