ЯК ЗРОБИТИ НОВОРІЧНЕ СВЯТО ЧАРІВНИМ

Кожна дівчина бажає відчути чарівний подих свята в новорічну ніч. І як нам усім відомо, зовнішній вигляд для дами грає дуже важливу, практично вирішальну роль при формуванні святкової атмосфери. Тому до виробу вбрання варто віднистися відповідально і зробити це завчасно.Не так важливо чи збираєтесь ви святкувати новий рік в колі друзів, чи це буде образ на робочий корпоратив — він має бути гармонійним, гідним та практичним. Зверніть увагу на класичні варіанти сукні, що в першу чергу підходять вам за типом фігури і вигідно підкреслюють зовнішність — це можуть бути такі універсальні фасони як сукня-футляр, сукня відрізна по талії з широкою спідницею, чи наприклад сукня на запах. Якщо ж сукня — це не ваш варіант, сміливо берить брюки вдалого крою та доповнюйте їх святковою блузою — сьогодення дозволяє жінці бути чарівною навіть у смокінгу.

3

4 (1)

Головне в справі створення святкового образу — обрати вірний акцент і не привертати увагу до всього одночасно. Довжину міні, високі підбори, ідеальний педікюр і можливо вишуканий браслет на ніжці поєднуєм з закритим непримітним верхом. Або робимо наголос на спокусливому декольте чи оголених плечах, прикриваючи низ щонайменше до коліна.

1                    5

Щоб відчувати себе впевнено звичайно не варто економити на якості виробу. Краще буде витратити грощі на якісну статусну річ, однокольорову, з відсутністю кидаючогося в очі декору, і моделювати її під ваш настрій, використовуючи в різних образах. Звичайна шовкова сукня практичного силуету має набагато більше варіацій, і може бути скомбіновано з мільйоном різних аксессуарів чи взуття. Таким чином навіть дорога річ буде вигідною покупкою і виправдає свою вартість десятки разів.

2 6

 

Автор:

Чиргин Женя