ДИНАМІЗМ СПОРТИВНИХ ДЕТАЛЕЙ

На показах дизайнерів в цому сезоні ми побачили неймовірну кількість моделей, одяг яких прикрашений кнопками. Цей елемент спортивного стилю виглядає актуально і динамічно, підкреслюючи родзинку навіть самого простого крою. Давайте подивимось декілька прикладів.

 

Кнопки чудово виглядають на будь-якому одязі — від відверто спортивного стилю у вигляді бомбера та брюк на резинці, до офісних міді-спідниць і святкових коктейльних суконь. Кнопки не виглядають занадто зухвало, при цьому замінюючи собою інші аксесуари — образ виходить цікавим і небанальним. Безліч дрібних блискучих застібок, розташованих однією лінією вздовж шву, привертають увагу та підкреслюють сучасність луку і модну обізнаність його власниці.

78

Також дизайнери вміло поєднують цей тренд з ще одним модним напрямком в одязі — асиметрією. Нерідко лінія кнопок знаходиться не рівно посередині фігури, а десь збоку, чи навіть по діагоналі. Але варто придивитися — образ від цього тільки виграє. Не бійтеся йти від стандартних варіантів і більше експериментуйте.

АссиметрияАссиметрия3

Автор:

Чиргин Женя