ORNATO

Привіт! Поки не знаємо, як Вас звати, але знаємо, що в майбутньому Ви можете стати нашою подругою, тому що, як і ми прагнете красивого життя у всьому :).

 

Ми бренд дизайнерського одягу ORNATO. Приємно познайомитись!

 

Не будемо писати, що ми створюємо якісний одяг, тому що в наш час це вже, як необхідність. Можна говорити, що це є в нашому ДНК – обирати якісні тканини та робити акцент на якість пошиття.

 

Ми створюємо одяг для Вас з єдиною метою, щоб Ви з легкістю підкреслювали, а ще краще – доповнювали свою красу та вроду!

 

Наша основна мета – щоб Ви впевнено та красиво йшли до своїх мрій, цілей, успішного життя. Щоб одяг був Вашим вірним “помічником”, “щитом”… щодня!!!

 

Ми не створюємо мас маркет і не намагаємось його переплюнути. У них своя місія? на яку ми не претендуємо :).

 

У нас лімітовані колекції та акцент на жіночності та індивідуальності. Ми за одяг, який буде Вам служити довго і, якщо Ви з ним вирішите розпрощатись, то не через погану якість, а через те, що хочете зробити акт “доброї волі” та подарувати його для того, щоб красиве та успішне життя змогла відчути ще одна красива дівчина, жінка!

 

У нас онлайн магазин, так як розуміємо реалії сьогодення та цінність часу. Тому Ви можете замовити одяг з приміркою додому. Якщо щось не підійшло – відправити назад чи обміняти. Також деякий одяг у нас є в наявності і ми відправляємо в той самий день. А є, який ми відшиваємо під замовлення і тут розмірна лінійка є достатньо широка від 40 до 52 розміру.

 

Також підписуйтесь до нас на соціаліні сторінки в facebook та instagram, щоб разом з нами бути  в курсі усіх модних трендів, тенденцій, порад та просто заходьте за красою та хорошим настроєм.

Наша команда:

Відмінний сервіс обслуговування
Швидка та безкоштовна доставка
Гарантія якості товару