ЯК ВИГЛЯДАТИ СТРУНКІШЕ?

Практично кожна жінка в незалежності від пропорцій фігури хоче виглядати більш стрункою. Які інструменти ми можемо використовувати?

В першу чергу варто відзначити вертикальні лінії в силуеті — як принти на одязі, лампаси на брюках, або варіанти комплекту, в якому верх складається з двох або більше частин, що не застібаються, утворюючи таким чином додаткові вертикалі. Шарфи та хустки з довгими кінцями, сумочка на тонкому ремені, розташованому по діагоналі, також створюють необхідний ефект.
ЛампасыПринт

 

 

 

 

 

 

Варто пам’ятати, що між одягом та тілом обов’язково має бути невеликий простір. Такий одяг буде підкреслювати тонкі лінії фігури, в незалежності від розмірів, а також виглядати більш елегантно та дорого. Звичайно не варто переборщувати та носити дуже великий мішкуватий одяг. Він робить протилежний ефект.
Пространство-между-одеждой-и-телом

Коли між різними деталями одягу, або між відкритими частинами тіла і одягом, немає великого контрасту, це допомагає візуально витягнути фігуру. Так наприклад взуття в ідеалі має бути схоже з кольором ноги, якщо мова йдеться про сукню або спідницю. У випадку з темним кольором спідниці і чорним взуттям обов’язково вдягаємо чорні колготки. Чим менше контрасних горизонтальних ліній у Вашому образі, тим краще.
Отсутствие-контрастаОтсутствие-контраста-2 (1)

 

 

 

 

 

 

Якщо під брюки або джинси взути високі стійки підбори таким чином, щоб штанина повністю закривала собою взуття, це помітно видовжить ноги, а значить і зробить весь силует більш легким та повітряним. Також не варто носити взуття з ремінцем на щиколотці, у випадку якщо Ваші ноги не ідеально довгі та стрункі.
Вертикали
Занадто великий, як і занадто малий принт буде виглядати привабливо лише на струнких фігурах. В іншому випадку малий принт створює ефект “муха на арбузі”, а великий принт робить більш “важкими” і без того вагомі гідності. При виборі тканини віддавайте перевагу матовим і більш щільним текстурам замість блискучих і тонких.

Існують деякі лайфхаки, які використовують найсміливіші і найстильніші модниці — наприклад вдягаючи сорочку або блузу вільного фасону, ми можемо заправити одну сторону, демонструючи підтягнуті стегна, а іншу сторону носити на випуск, створюючи додаткову вертикаль. В цьому ключі можна використовувати тренд багатошаровість, де наприклад тонка блуза з видовженою спинкою, вдягнена під джемпер, буде прикривати не ідеальні лінії стегон.

 Лайфхаки (1)

Автор:

Чиргин Женя