PRADA ЗМІНЮЄ СВІТОГЛЯД НА СУЧАСНУ МОДУ

Ми продовжуємо нашу серію знайомств зі знаменитими італійськими модельєрами!

Сьогодні наша розповідь – про Дім моди Прада.

Як відомо, навіть диявол носить Прада! Чим же знамениті моделі цього Дому?

Торгову марку Prada заснував в 1913 році Маріо Прада, і тоді фірма спеціалізувалася на пошитті сумок. Сумки від Prada були незвичайними – для їх пошиття використовували шкіру моржів, панцирі черепах, рідкісні породи дерева та різноманітні кристали. Вони були популярні серед аристократів, однак фірма не дуже процвітала і навіть в 1979 році опинилася на порозі краху.

Тоді в свої руки управління Домом взяла онучка засновника фірми – Міучча Прада. Саме завдяки її мудрому керівництву Дім Прада став одним з найвпливовіших у світі.

Моделі Міуччі не схожі ні на які інші, вони не просто оригінальні – вони парадоксальні. В них сміливо поєднуються кольори та матеріали, форми та фасони, повсякденні та екстравагантні речі. На перший погляд вони можуть викликати подив, а на другий – шалене захоплення. Прада повністю змінила уявлення людей про сучасну моду.

Міуччу називають «мислителем моди», саме тому, що поєднуючи непоєднуване, вона створює нові стилі, нові тренді, нові світи.

Емблема Prada у вигляді трикутника стала ознакою високого статусу. Серед прихильників Дому Прада – найвизначніші та найвпливовіші особи світу. Сама Міучча вважає, що мода є потужним інструментом транслювання ідей і формування суспільної думки.

Автор:

Бойко Наталія