ОБИРАЙТЕ ТРЕНДОВІ КОЛЬОРИ ДЛЯ СВОГО СТИЛЬНОГО ГАРДЕРОБУ ОСІНЬ-ЗИМА 2016-2017

За даними авторитетного Інституту кольору Pantone у сезоні осінь-зима 2016-2017 в моді натуральні природні відтінки. Більшість з них достаньо складні, насичені та глибокі.

Riverside, або “берег реки”, глибокий і трохи приглушений синій колір, холодний та спокійний — він по справжному відображає зимову атмосферу.

riverside2riverside

 

 

 

 

 

 

 

Airy Blue, або “небесно блакитний”, свіжий іскристий колір безкрайнього блакитного неба. Цей прохолодний відтінок блакитного уособлює легкість і безтурботність блискучого інею січневим ранком.

airyblue2 airy-blue

Sharkskin, або колір акулячої шкіри, нейтральний шляхетний сірий колір, що може становити основу для будь-якого комплекту, і чудово поєднуватись з усіма іншими головними кольорами сезону. Для монохромного образу обов’язково грайте з фактурами.

sharkskin2 sharkskin

Aurora red, також колір “червона зоря”, один із відтінків соковитого червоного кольору. Насичений, яскравий, але в той же час елегантний — спробуйте його в аксесуарах для того щоб додати нотку чуттєвості і тендітності, або одягніть яскраво червону сукню, якщо ви готові бути зухвалою і сексуальною.

aurora-red2 aurora-red

Warm Taupe, теплий відтінок сіро-коричневого — колір основи для базового гардеробу, що буде працювати на вас декілька сезонів поспіль. Густий і огортаючий відтінок землі буде мати органічний вигляд в затишному зимовому гардеробі.

warm-taupe2 warm-taupe

Dusty Cedar, або “запорошений кедр” — дуже складний і багатий відтінок рожевого. Шляхетний варіант густого рожевого кольору для прохолодної пори року.

dusty-cedar2 dusty-cedar

Lush Meadow, так званий “пишний луг”  — це натуральний відінок соковитої зелені. Виглядає одночасно яскраво і свіжо, але в той самий час елегантно і дорого.

lush-meadow2 lush-meadow

Spicy Mustard, колір “гострої гірчиці” — незвичний яскравий відтінок жовтого освіжить і зігріє ваш образ у зимовому сезоні.

spicy-mustard2 spicy-mustard

Potter’s Clay, або “гончарна глина” — дуже натуральний теплий і глибокий відтінок коричневого. Колір осінньої природи дозволить вам повністю  зануритися у зміну сезонів і насолодитися цією чудовою порою року.

potter_s-clay2 potter_s-clay

Bodacious, або “нерозсудливість” — насичений і яскравий, неочікуваний і легковажний для сезону осінь-зима, інфантильний і нерозсудливий відтінок бузку допоможе вам поставити необхідний акцент в образі.

bodacious2 bodacious

Автор:

Чиргин Женя