ІТАЛІЙСЬКИЙ НАТУРАЛЬНИЙ ШОВК — НАЩО ПЛАТИТИ БІЛЬШЕ?

Шовк — натуральна тканина, яка в усі часи вважалась символом розкоші. Цей матеріал володіє багатьма перевагами, як по зовнішньому вигляду, так і по властивостям під час використання. Натуральний шовк виготовляють із ниток, що прядуть гусениці-шовкопряди. Така тканина володіє чудовою повітропроникністю і терморегуляцією, тіло в ній дихає як при відсутності одягу. Але в той же час занадто висока, чи навпаки занадто низька, температура оточуючого середовища не буде викликати великий дискомфорт. Гігроскопічність шовку дозволяє швидко вбирати і випаровувати вологу. Ну і звичайно гладка текстура натуральної шовкової тканини дуже приємна тактильно, ніколи не викличе алергію, виглядає респектабельно і по-справжньому стильно.

Потрібно відзначити що всі ці переваги доступні тільки для натуральної високоякісної шовкової тканини. Це продукт вищої категорії, що може собі дозволити не кожна людина. Недорогі шовки виробництва Турції або Китаю найчастіше мають меншу щільність, набагато швидше втрачають товарний вигляд та зношуються, синтетичний шовк сильно електризується, і звичайно не володіє такими зовнішніми параметрами, як дорогий італійський шовк.

Одяг із натурального шовку це атмосфера свята. Тільки по-справжньому якісний матеріал може дарувати Вам відчуття ніжності і легкості. Саме за ці дорогоцінні емоції ми і платимо під час купівлі шовкового одягу.

Автор:

Чиргин Женя