АСИМЕТРИЧНИЙ КРІЙ – ТОПОВИЙ ТРЕНД

Як зробити образ цікавим та динамічним, як поставити модний акцент в базових речах, як обіграти просту однокольорову тканину? Відповіддю на ці питання може бути асиметрічний крій виробу. Тим більше цей тренд в топі вже декілка сезонів поспіль.

Cover2 (2)5 (3)

 

 

 

 

 

 

 

Асиметрична деталь може знаходитись в будь-якій частині одягу, будь-то нерівний зріз подолу спідниці або сукні, оголене плече, баска або волан пришиті тільки з одного боку, відсутність рукаву, асиметричний комір або кишені. Навіть пов’язана збоку на пояс шовкова хустка стане яскравим акцентом образу. Краще за все асиметрія виглядає в простих луках, не перевантажених принтами і аксесуарами. Асиметрична деталь сама по собі є потужним знаряддям, привертаючим погляди.

2 (2)1 (2)

 

 

 

 

 

 

 

Зверніть увагу на те, що розріз збоку на сукні або спідниці, а також різновеликий по діагоналі поділ, візуально видовжують фігуру. І звичайно під одяг з асиметричною лінією верху треба підібрати правильну нижню білизну, яка має повністю ховатися під силуетом одягу.

4 (3)7 (1)

 

 

 

 

 

 

 

А для найсміливіших і наймодніших є можливість об’єднати разом два тренди — асиметрію і багатошаровість. Наприклад вдягнути асиметричну шовкову спідницю довжини міді-максі, а зверху джинсову міні. Або під сукню із вирізом на одне плече вдягнути просту майку або базову сорочку.

Cover (1)8 (1)

 

 

 

 

 

 

 

Нерівний крій руйнує закони звичної нам геометрії, але грамотно будує свіжий і трендовий образ. Ви помітите наскільки простий рецепт, і наскільки феєричний результат.

3 (2)6 (2)

Автор:

Чиргин Женя