ТРУССАРДІ – РОЗКІШ ШКІРЯНОГО ОДЯГУ

 

Дім Труссарді розпочав свій тріумфальний поступ в 1911 році з фабрики шкіряних рукавичок, а згодом став одним з ведучих Домів італійської Високої Моди. Він радує своїх прихильників не лише різноманітним одягом, але й парфумами і порцеляною, і навіть дизайном автомобілів, велосипедів і літаків.

Найбільший розквіт Дому Труссарді почався з 1971 року, коли управляння взяв в свої руки онук засновника фірми, Нікола Труссарді. Великий прихильник шкіри в одязі, він придбав завод для обробки шкіри і почав запроваджувати нові ідеї в діяльність фірми. Для того, щоб зробити бренд більш аристократичним, Нікола вигадав для Дому Труссарді герб, на якому зобразив благородних мисливських собак – грейгаундів. Ці собаки відрізняються особливою елегантністю і красою рухів. Вони же красуються і на логотипі бренду.

Як і дід, Нікола продовжив виготовляти аксесуари зі шкіри – рукавички, сумки, портмоне, пояси, а також взуття. Але крім того, він запускає спортивну лінію одягу, а згодом демонструє з подіумів елегантний шкіряний одяг. Саме Труссарді ввів шкіряні моделі у світ Високої Моди. «Шкіра залишається моєю пристрастю, нашою традицією», – казав він.

Нікола Труссарді обожнює театральні ефекти і розкішні шоу, тому він перетворює покази своїх моделей на справжні вистави. Для показів він підбирає незвичні місця – сцени театрів, замки, музеї та галереї. «Для мене кожен показ несе в собі елемент театрального дива», – каже Нікола. Яскраві шоу та театральні дійства так захоплюють дизайнера, що він починає розробляти театральні костюми, і це йому чудово вдається.

Нікола запрошують прийняти участь і в інших проектах – саме він розробляв дизайн салону автомобіля «альфа-ромео» та інтер’єр літака компанії Alitalia.

В 1999 році житті Нікола Труссарді трагічно обірвалося – він розбився на автомобілі. Дім перейшов його дітям, однак через кілька років його син так само розбивається в автокатастрофі.

Зараз Дім Труссарді очолює донька Нікола, Беатріче. Вона не уявляє свого життя без мистецтва і вважає, що мода і мистецтво тісно пов’язані. Як і батько, вона незмінно використовує в колекціях дорогу вишукану шкіру. Колекції Дому витримані в строгих кольорах – чорному, білому, синьому, сірому усіх можливих відтінків, хакі та екрю. І благородні грейгаунди, як і раніше, красуються на гербі цього всесвітньо відомого Дому Моди.

 

Автор:

Бойко Наталія