ТРИДЦЯТЬ ВІДТІНКІВ ЧЕРВОНОГО КОЛЬОРУ ВІД ВАЛЕНТІНО

Ми продовжуємо серію розповідей про знаменитих італійських модельєрів!

Сьогодні ми розкажемо про знаменитого Валентіно.

Валентіно Клементе Людовіко Гаравані – засновник Дому моди Valentino. Він захоплювався пошиттям одягу з самого дитинства – спочатку допомагав кравчині, а підлітком почав сам створювати нові моделі. Батьки дещо переживали, що сину подобаються «лише найдорожчі речі». Це вподобання залишилося основної рисою модельєра – Валентіно завжди створював дорогі моделі для людей з вишуканим смаком. Журналісти прозвали його «шейхом шику» і відзначали, що він може розрізнити тридцять відтінків червоного кольору!

Для жінок Валентіно шиє підкреслено жіночні сукні – приталені, з довгими спідницями, з великою кількістю декоративних елементів. Він вважає, що чоловікам не подобаються жінки, що вдягаються, як хлопчики. Завдяки цьому моделі від Valentino стають символами розкоші – клієнтами модельєра стають особи королівської крові, кінозірки та найбагатші люди світу. Саме Валентіно був автором весільного вбрання двох найгарніших жінок планети – Жаклін Онассіс та Дженніфер Лопес.

Валентіно Гаравані був удостоєний кількох визначних нагород – він є Кавалером Ордену «За заслуги перед Італійською республікою» та Кавалером Ордену Почесного легіону. У 2008 році він відійшов від справ, щоб насолодитись відпочинком у компанії улюблених мопсів.

Автор:

Бойко Наталія