ПРАКТИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИБОРУ БРЮК У 2017 РОЦІ

Брюки вже давно стали невід’ємною базовою частиною в гардеробі кожної жінки. Класичні брюки спокійного кольору, зроблені з якісного матеріалу, що підкреслюють вашу фігуру, повинні бути основою Вашого образу, незалежно від його стилістичного напрямку. Одні і тіж самі брюки, вдягнені вдень із футболкою і кедами, а ввечері зі смокінгом і підборами, будуть неймовірно доречні в обох випадках.

Одна з самих популярних моделей брюк цього сезону — це кюлоти. Вони виглядяють дуже сучасно та динамічно, і звичайно зможуть підкреслити Вашу обізнанність в модних трендах. При виборі рекомендую звернути увагу окрім класичного чорного кольору, на менш тривіальні, та не менш універсальні  кольори дорогоцінних металів, марсала, хакі або світлі пудрові віддтінки. І наостанок, кюлоти мають одну важливу перевагу — вони дозволяють продемонструвати тонку щиколотку.

kyulotyi-kezhual kyulotyi-kezhual2 kyulotyi-kezhual3 kyulotyi-kezhual4

Іншим універсальним фасоном брюк будуть широкі та прямі моделі. Ці брюки підійдут дамам будь-якого віку та комплекції. Якщо Ви мініатюрного зросту, і хвилюєтеся, що широкі брюки не для Вас — просто спробуйте взути під них туфлі на високих стійких підборах і платформі у передній частині взуття. Брюки будуть приховувати взуття, і Ваш зріст одразу стане на декілька сантиметрів вище.

pryamyie-kezhual4 pryamyie-kezhual3 pryamyie-kezhual2 pryamyie-kezhual

В якості вечірнього вбрання зверніть увагу на стильні брюки із оксамиту — обирайте цікавий колір, і нехай в цьому комплекті брюки станут головною родзинкою, а решта речей будуть служити фоном. Або можна використовувати зовсім протилежний варіант складання вечірнього образу — під класичні брюки спокійного віддтінку обираємо яскравий та цікавий верх, наприклад із мережива або пайеток, і доповнюєм look стильними аксесуарами.

vecher vecher-barhat vecher-print pryamyie-kezhual5

Автор:

Чиргин Женя