НЕВЖЕ ТАК ВАЖЛИВО МАТИ У СВОЄМУ ГАРДЕРОБІ СТИЛЬНИЙ ЖАКЕТ?

Жакет — це універсальна річ у жіночому гардеробі. З однієї сторони він дозволяє зробити образ більш стриманим, у випадку, якщо йдеться про сухий офісний дресскод, жакет створює певні межі навколо жінки, допомогаючи їй тримати психологічну дистанцію. А з іншого боку, в рамках вечірньої групи, жакет також буде дуже доречним — наприклад, жіночий смокінг буде одночасно неймовірно вишуканим, святковим і сексуальним, але в той же час він буде відповідати будь-якій події. Ну і, звичайно, сучасний стиль casual, також включає різні варіанти жіночого жакету.
Для вечірнього виходу вдягніть жакет або смокінг на нижню білизну — Ви будете виглядати в такому вбранні дуже стильно, та не менш елегантно аніж у будь-якій вечірній сукні. Якщо Ви збираєтесь на вечірку, де потрібно дотримуватись більш стриманого дресскоду, одягніть під жакет шовкову або атласну майку на тонких бретелях.
zhaket-vecherniy-1zhaket-vecherniy-2

 

zhaket-vecherniyzhaket-vecherniy-3

Для денного варіанту в офіс, або прогулянки по місту, одягайте під жакет бавовняну сорочку у чоловічому стилі. Також дуже динамічно виглядає вільний неприталений жакет, одягнений в парі з об’ємним светром з високим коміром. Не бійтеся вдягати костюм, тобто жакет із брюками одного кольору. Це не буде здаватися занадто буденно і не цікаво, якщо замість класичних лодочок взути унівсальні білі кеди і додати аксесуарів. Ну, а якщо Вам неодмінно потрібне взуття на підборах, зверніть увагу на нетрадиційні яскраві рішення, наприклад, туфлі-лодочки у кольорі соковитої зелені підійдуть практично до будь-чого, і поставлять необхідний акцент в образі. В такому обрамленні навіть класичний офісний жакет заграє зовсім іншими барвами.

zhaket-dnevnoy-5 zhaket-dnevnoy-4 zhaket-dnevnoy-3 zhaket-dnevnoy-2

Автор:

Чиргин Женя