МОДНІ КОЛЬОРИ СЕЗОНУ ВЕСНА-ЛІТО 2018

Інститут кольору Pantone підготовив до сезону весна-літо 2018 знову дві палітри кольорів — Нью-Йорк і Лондон, в рамках кожної з яких частина відтінків співпадає, а частина залишається індивідуальною, але в кожній з них є окремий перелік класичних кольорів. Він ідентичний для обох палітр, і включає чотири кольори:

Pantones_ClassicColors

Sailor Blue або Моряцкий Синій — глибокий та спокійний відтінок густого синього кольору, який дійсно може бути базовим в будь-якому гардеробі. Додає настрою але не занадто впадає в очі.

Harbor Mist або Туман Гавані — блідий розбілений відтінок сірого, нейтральний за тоном, поєднується абсолютно з будь-яким кольором — безпрограшний варіант.

Warm Sand або Теплий Пісок — комфорний нейтральний бежевий, як називає його сам Pantone. Звичний для нас nude, якому є місце в кожному гардеробі.

Coconut Milk або Кокосове Молоко — варіація поточного сезону на тему білого кольору. М’який відтінок білого точно не завадить вам у теплому сезоні.

Далі хотілося б розповісти про основні відтінки палітр Лондон і Нью-Йорк, об’єднавши їх.Pantones_LondonSpringPantones_NYSpring

Meadowlark або Іволга — насичений теплий відтінок жовтого, нагадує про яскраве і спекотне літне сонечко. Пориньте в літній сезон разом із цим енергійним кольором.

Cherry Tomato або Помідор Черрі — зухвалий червоний колір, дуже чистий і дзвінкий. Такий вітінок алого по суті ніколи не виходит із моди, і чудово виглядає як в деталях, так і в тотал-лук для сміливих.

Little Boy Blue або Хлоп’ячий Голубий — ніжний відтінок весняного неба є актуальним вже декілька сезонів поспіль. Освіжить ваш образ і врятує будь-який гардероб від нудьги.

Chili Oil або Масло Чили — єкзотичний відтінок, що нагадує колір червоної цегли, внесе пряну нотку та допоможе зібрати лук як в офісному напрямі так і в стилі бохо.

Pink Lavender або Рожева Лаванда — ніжний та делікатний відтінок рожевого допоможе створити дівочий образ.

Blooming Dahlia або Квітучий Жоржин — персиковий відтінок рожевого, ніжний і м’який, заспокоїть і подарує вічуття гармонії.

Arcadia або Аркадія — весняний і чистий зелений колір із блакитним підтоном, холодний, в міру яскравий і іскристий.

Ultra Violet або Ультрафіолет — ось він, головний колір року! Яскравий та інтригуючий відтінок фіолетового підкреслить вашу сміливість. Символізує творчість і духовну складову.

Emperador або Емперадор — розкішний відтінок шоколаду, теплий і обволокуючий. Колір землі, а значить створить настрій грунтовності і глибини.

Almost Mauve або Майже Ліловий — практично білий з відтінком слонової кістки. Відображає спокій, ніжність та м’якість.

Spring Crocus або Весняний Крокус — ще один життерадісний відтінок бузкового. Трохи легковажний і запальний, внесе нотку романтики і підніме настрій будь-якому гардеробу.

Lime Punch або Лаймовий Пунш — яскравий і насичений цитрусовий відтінок жовто-зеленого виглядає дуже зухвало на фоні ніжних кольорів палітри.

Palace Blue або Блакитний Палац — сміливий та енергійний відтінок блакитного. Ідеальний для спекотних днів.

Ash Rose або Попіл Трояни — натуральний спокійний відтінок рожевого,  умиротворює і заземляє.

Nile Green або Зелений Ніл — м’який та делікатний відтінок зеленого. Звучить як ковток свіжого повітря на фоні інших кольорів палітри. Допоможе зробити образ більш легким та спокійним.

Spiced Apple або Пряне Яблуко — коричневий з червоним підтоном, теплий і чаруючий, глибокий і звабливий як ароматне яблуко.

Rapture Rose або Захопливий Рожевий — романтичний відтінок рожевого звучить чарівністю і фліртом. Дуже жіночний, ніжний і легкий.

Автор:

Чиргин Женя