МОДНІ КОЛЬОРИ СЕЗОНУ ОСІНЬ-ЗИМА AW 2018-2019

Інститут кольору Pantone створив в поточному сезоні осінь-зима 2018-2019 неймовірно яскраву і насичену палітру з 10 основних кольорів і додаткову палітру із 5 базових – більш класичних кольорів. Давайте розглянемо уважніше кожен із них.

Red Pear або Червона Груша — глибокий і теплий червоний відтінок, що переходить в бордо. Класичний колір для осені. Виглядає гідно в переважній більшості кольорових комбінацій, але особливо хочеться підкреслити його перевагу в тотал лук, або в улюбленому поєднанні Вікторії Бекхем — бордо плюс блакитний.

Valiant Poppy або Доблесний Мак — насичений і яскравий червоний. Цей колір по суті ніколи не виходить із моди, але останні декілька сезонів він придбав ще більшу актуальність. Допоможе зробити образ більш зухвалим, процент його концентрації лише в вашій сміливості.

Nebulas Blue або Туманно Синій — елегантний синій, насичений і в той же час спокійний. Додасть яскравості в вашу осінню палітру, залишаючись в зоні зрозумілої всім класики.

Ceylon Yellow або Цейлонський Жовтий — натуральний відтінок жовтого з зеленим підтоном. Асоціюється з осінньою листвою і ароматними спеціями. Один із базових осінніх фаворитів.

Martini Olive або Оливка Мартіні — глибокий і спокійний варіант за мотивами кольору хакі, дозволить вам комбінувати його з абсолютною більшістю відтінків, а також створювати зрозумілі і актуальні образи в стилі мілітарі.

Russet Orange або Земляний Помаранчевий — найбільш яскравий в палітри відтінок помаранчевого, теплий і зігріваючий. Дозволить додати динамізму в образ.

Ultra Violet або Ультрафіолет –  головний колір сезону, що минає. Насичений і інтригуючий відтінок фіолетового підкреслить вашу сміливість і харизму. Символізує творчість і духовну складову.

Crocus Petal або Пелюстки Крокусу — витончений і жіночний відтінок лаванди. Делікатність цього кольору гарно підійде для створення ніжних образів.

Limelight або Колір Софітів — розбілений жовтий відтінок із ноткою зеленого не залишить шансів бути непомітною. Особливо ефектно підкреслює засмаглий колір шкіри. А також гарно виглядає в поєднанні зі Спокійним Сірим з додаткової палітри Pantone.

Quetzal Green або Зелений Кетцаль — названий в честь екзотичної пташки складний відтінок зеленого. Зелено-блакитний колір морської хвилі вигідний в будь-який осінніх комбінаціях та експериментах. Ця класика ніколи не загубить своєї актуальності та буде гарною інвестицією у ваш гардероб.

Більшість з кольорів присутні в колекції дизайнерського одягу ORNATO. Тому переходьте в Каталог та обирайте свій стильний образ, щоб в цей сезон Ви виглядали макимально розкішно.

ПЕРЕГЛЯНУТИ КАТАЛОГ

 

Декілька слів про класичну палітру сезону, що складається з 5 додаткових базових відтінків. Вона існує в якості структури і основи для створення наших сучасних повсякденних луків. Ці п’ять ключових кольорів актуальні в будь-який сезон і служать для побудови кольорових блоків в гардеробі.

Sargasso Sea або Саргассове Море — поточна інтерпретація морського синього відтінку. Глибокий і спокійний колір підійде будь-кому, так як є тією самою базовою базою.

Tofu або Тофу — густий білий колір з ледве помітним сіро-жовтим відтінком. Цей кремовий тон може служити в якості основи при поєднанні в образі більш яскравих кольорів.

Almond Buff або Блискучий Мигдаль — одна з нескінченої кількості вариацій на тему бежевого кольору. Зрозумілий, натуральний відтінок тим не менше виглядає коштовно і вишукано в осінньо-зимовому гардеробі.

Quite Gray або Спокійний Сірий — нейтральний та м’який відтінок сірого. Ненав’язливий і такий звичний сірий виглядає розкішно в холодний сезон — нам вже не обійтися без нього.

Meerkat або Сурікат — теплий і затишний рудий відтінок коричневого також входить до базової палітри кольорів. Нам не важко розпізнати в ньому елемент палітри осінньої листви і одразу вигадати тисячу кольорових комбінацій.

Велика кількість цих розкішних базових кольорів також присутня в новій колекції ORNATO.

ПЕРЕГЛЯНУТИ КАТАЛОГ
Автор:

Чиргин Женя