ІТАЛІЙСЬКА МОДА ВІД ДЖОРДЖІО АРМАНІ

«ОRNATO» спеціалізується на пошитті одягу з італійських тканин, і це надає моделям справжнього італійського шарму. А що ми знаємо про моду сонячної Італії?

Законодавцями італійської моди по праву вважаються такі модельєри, як Армані, Дольче і Габбана, Версаче, Валентино, Прада, Гуччі та багато інших.

Давайте познайомимося з ними поближче.

Джорджіо Армані – модельєр, який проектує в основному діловий одяг. Саме він створив діловий костюм, який став еталоном і не втрачав популярності, залишаючись зразком ділового стилю понад 20 років підряд. Армані створює одяг для ділових чоловіків і жінок, які мають виглядати солідно та імпозантно. Його моделі високо цінуються зірками Голлівуду і часто з’являються на кіноекранах. Джорджіо був художником по костюмам багатьох голлівудських фільмів, але актори носять одяг від Армані і поза знімальним майданчиком, у своєму повсякденному житті.

Зараз марка Armani відома у всьому світі, а сам модельєр є одним з найбагатших людей на планеті. Особливістю підходу Джорджіо Армані є практичність в одязі. Він вважає, що непрактичний одяг не має ніяких переваг. «Я весь час думаю про наших клієнтів. – каже Армані про свою роботу і проектування одягу. – Я проектую одяг для реальних людей.»

Автор:

Бойко Наталія