ПАЛЬТО – ГОЛОВНА РІЧ СЕЗОНУ ОСІНЬ-ЗИМА AW 2018-2019

Найбільш універсальний предмет одягу на осінньо-зимовий сезон AW 18-19 — це дизайнерське пальто класичного фасону із натуральної тканини. Образи з пальто можна створювати нескінчено, і якщо було б необхідно обрати лише один елемент верхнього одягу, то обравши пальто ви би не прогадали.

В колекії ORNATO є чудовий приклад базового пальто із натуральної італійської вовняної тканини, виповнене в двох найбільш вдалих відтінках класичної палітри. Розглянемо кожне із них в принципово різних по стилю луках.

Перший варіант найбільш зрозумілий та очікуваний, це образ для офісу. Нам цілком звично бачити пальто в робочому стилі, в поєднанні зі спідницею міді або брюками із костюмної тканини, ботильйонами на підборах, лаконічною сумкою та мінімалістськими аксесуарами. Доречі, навіть при дуже суворому дрескоді Dи можете додати якийсь яскравий  акцент у вигляді капелюха або цікавих рукавиць.

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПАЛЬТО
ПЕРЕГЛЯНУТИ ПАЛЬТО

 

Другий варіант буде у форматі кежуал. Ці легкі та стильні образи підійдуть для того, щоб цікаво провести вільний час — сходити в кіно або на виставу, зустрітися з друзями за горнятком кави. Робимо ставку на зручність у вигляді трикотажу, а також нестандартні фасони і деталі у вигляді крою та принтів. Не забуваємо додати аксесуарів для того, щоб надати образу індивідуальності. Доречі, тут можна використовувати найбільш сміливі варіанти, так як класична ідея самого пальто врівноважить гостроту інших деталей луку.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПАЛЬТО
ПЕРЕГЛЯНУТИ ПАЛЬТО

І ще один найбільш нестандартний образ — у стилі спорт шик, будемо створювати його, використовуючи елементи еклектики, тобто поєднуючи непоєднувальне. Уявіть собі вихідний день, який ви вирішили присвятити шопінгу чи довгим прогулянкам на природі — навіть в цій ситуації Вас врятує те саме універсальне пальто.

Спробуйте вдягнути класичне пальто з масивними черевиками на шнуровці, або з кросівками на товстій підошві — і воно заграє зовсім по-новому. Тут обираємо все найбільш зручне — світшоти, худі з капюшоном, в’язані шапочки-біні і спортивні шкарпетки — образ вийде максимально стильним та комфортним.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПАЛЬТО
ПЕРЕГЛЯНУТИ ПАЛЬТО

 

Автор:

Чиргин Женя