ЧЕРВОНА СУКНЯ – MUST HAVE В НОВОМУ РОЦІ. ДВІ СУКНІ – ЧОТИРИ ОБРАЗИ

В колекції бренда Ornato є дві унікальні сукні для яскравої дівчини, що не боїться привернути до себе увагу. Вони виготовлені з італійської вовни в актуальному кольорі AW19  “Доблесний мак”. Ми захотіли продемонструвати чотири несподіваних образи і показати, який різний настрій може створити один і той самий предмет гардеробу.

 

Романтичний образ із сукнею — на випадок, коли хочеться виглядати одночасно трохи святково, але доречно — і в офісі, і в кінотеатрі. Взуття і сумочка зі світлої шкіри чудово освіжають лук, а стильні мінімалістичні аксесуари додають останні штрихи.

ПОДИВИТИСЬ СУКНЮ 

 

Це вбрання приковує погляд — його хочеться безупинно роздивлятись. А це означає, що образ вдався! Доповніть однокольорову яскраву сукню одягом і аксесуарами з цікавими деталями і ваш лук в стилі кежуал заграє особливо сучасно. Зверніть увагу, як вдало класика поєднується з гранжем, спортивним стилем і рок-н-ролом.

ПОДИВИТИСЬ СУКНЮ

 

Наочний посібник на тему, як вечірнє вбрання може бути лаконічним, і в той же час індивідуальним та особливим. Доповніть вашу сукню з італійської вовни незвичними аксесуарами — шовковою хусткою з контрастним принтом, клатчем у вигляді поштового конверту, геометричними прикрасами і лодочками з цікавими підборами. Такий лук запам’ятає кожний гість вечірки.

ПОДИВИТИСЬ СУКНЮ

Так-так, вам не здалося! Ризикніть вдягнути цю червону сукню так, як не вдягав її ще ніхто. Цей варіант спрацює на 110% – еклектика в стилях, плюс несподівані поєднання відтінків та фактур. Доповніть дизайнерську сукню від Ornato об’ємним жакетом в клітинку, не забувши відкрити шовкові рукави, білим взуттям на невеликих підборах, і стильними аксесуарами в тон. Такий образ підкреслить ваші знання трендів сезону, а також ваш інтелект, виражений за допомогою тонкої іронії цього луку.

https://ornato.com.ua/product/vovnyana-suknya-z-shovkovymy-rukavamy/
ПОДИВИТИСЬ СУКНЮ
Автор:

Чиргин Женя